Nabízím také individuální konzultace se cvičením - vhodné pro ty z Vás, které mé kurzy zaujaly, ale z časových či jiných důvodů není možná účast.

Individuální cvičení mají různou délku, při prvním setkání si prosím vyhraďte tak asi 2 hodiny času. Cena jedné hodiny je 600 Kč. Můžeme se věnovat tématu, které učím na kurzu nebo si zvolíte řešení momentálního, aktuálního problému.

Cena: 600 Kč/1 hodina

Konzultace a cvičení probíhají u mně doma (Praha 5- Stodůlky) ve všední dny od 9-14 hodin na objednání.

reference

PRO KOHO?:

MÁTE BOLESTI ZAD V OBLASTI BEDER NEBO KŘÍŽE, ZEJMÉNA, KDYŽ JSTE ZKOUŠELI I JINÉ TECHNIKY, KTERÉ NEPOMOHLY ČI POMOHLY JEN KRÁTCE. CVIČENÍ S FLUIDNÍM SYSTÉMEM JDE HODNĚ HLUBOKO..

BEDRA PŘED PORODEM V TĚHOTENSTVÍ - UVOLNĚNÁ BEDRA VÁM USNADNÍ POROD, NAVÍC, MIMINKO ČASTO STAV HLUBOKÝCH SVALŮ ZRCADLÍ.... CVIČENÍ JE VÝBORNÉ TAKÉ PO PORODU, PODÍVÁME SE TAKÉ NA ZPEVNĚNÍ PÁNEVNÍHO DNA V SOUVISLOSTI S PSOATEM...

MÁTE PROBLÉMY V OBLASTI PÁNEVNÍHO DNA, KYČLÍ, OBLASTI PÁNVE, KDE JE TĚŽKÉ SPECIFIKOVAT ZDROJ

VÍTE, ŽE TA PŘÍČINA JE "JAKSI HLUBOKO", ALE NEUMÍTE SI TAM SÁHNOUT NEBO JSTE SI VĚDOMI TOHO, ŽE JE TO EMOČNÍ ZÁLEŽITOST

CÍTÍTE, ŽE JSTE PROSTĚ STAŽENI, NEUMÍTE SE UVOLNIT...

PO OPERACI, TĚŽKÉ NEMOCI, V MOMENTÁLNÍ TĚLESNÉ NEBO DUŠEVNÍ VYČERPANOSTI, V PRŮBĚHU ONKOLOGICKÉ LÉČBY NEBO PO, CHRONICKÉ NEMOCI NERVOVÉHO SYSTÉMU (JEMNÁ PRÁCE S PÁTEŘÍ POMOCÍ DECHU A ZVUKU), TRANSFORMAČNÍM OBDOBÍ ČI OBDOBÍ, KDY TĚLO POTŘEBUJE REGENEROVAT - POHYB, KTERÝ NABÍZÍM, MÁ VYSOKÝ REGENERAČNÍ POTENCIÁL. Jsou to takové "lázně":)

PO NEŠETRNÉ ČI NĚJAK NEVHODNÉ ČI MANIPULUJÍCÍ PRÁCI S ENERGIÍ, KTERÁ "ROZHODÍ" TĚLO

ZAJÍMÁ VÁS TÉMA A CHCETE SE PONOŘIT DO SEBE

OBJEDNÁVÁNÍ: telefon 732 126 023 nebo michaela.cusanova@seznam.cz nebo přes facebook.